Google Reklamları

Google Ads reklam hesaplarınızı uygun bütçe ile maksimum performans alacağınız şekilde yönetebilir, sıfırdan kampanyalarınızı kurgulayabiliriz.
AnasayfaGoogle Reklamları
Google Reklam Yönetimi

13 Senelik tecrübesi ve uzman dijital pazarlama kadrosu ile yüzlerce işletmeyi hedeflerine ulaştıran ajansımızı tercih ederek Google reklamları özelinde profesyonel destek alabilir, Google’da üst sıralarda kalıcı olarak çok uygun maliyetler ile satış hacminizi kısa sürede katlayabilirsiniz.

Google Arama Ağı Reklamları
Yüzlerce Mutlu Büyük-Orta-Küçük Ölçekli İşletme

Kurulduğu günden bu yana büyük, orta ve küçük ölçekli ayırt etmeksizin yüzlerce işletmeye Google reklam hizmeti vererek işletmelerin büyümesi ve hedeflerine ulaşmasında destek olduk. Bizi tercih ederek reklamlarınızı doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişilere ulaştırabilirsiniz.

İşletmenize ve ürünlerinize ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerinize doğrudan reklamlarınızı göstererek; satın alma yolculuğunun son aşamasında olan potansiyel müşterilerin size ulaşmasını sağlayabiliriz.

Bizimle Hedeflerinize Ulaşın

İşletmeler, bizi tercih ederek amaca uygun reklam modelleri ve doğru stratejilerle düşük maliyetler karşılığında satış hacimlerini katlamakta ve süreklilik sağlayabilmektedir.

Yüksek Devamlılık Oranı

Müşteri memnuniyeti ve uzun vadeli sürdürülebilir iş ortaklığı bağlamında Camekan Reklam Ajansı, iş ortaklarına yüksek memnuniyet anlayışı ve devamlılık ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Google reklamları konusunda uzun vadeli bir iş ortaklığı, yüksek memnuniyet arayışı içindeyseniz, bizimle hemen şimdi iletişime geçin.

REFERANSLAR
Müşterilerimiz Bizim için Ne Diyor?
Markamızın dijital performansını emanet edeceğimiz, güvenilir bir ajans arayışı sonucu tanıştık Camekan ile. Gelişimimize katkı sağlayan ve markamıza uygun tavsiyeleri, alanında uzman hesap yönetim kadrosu ile doğru kurgulanmış reklam kampanyaları için verimli çalışmalar yapmaktayız.
Çağan Çubukçular
Çağan Çubukçular
Tespo, Dijital Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Sorumlusu
Global bir şirket olarak Camekan ile çalışmaktan duyduğumuz memnuniyetin en büyük sebebi, hedeflerimize ulaşmak için lokalde ve globalde şirketimizi iyi anlayarak doğru hedeflemelerle verdikleri müşteri odaklı servis. Düzenli raporlama ve detaylı incelemelerle, optimum bütçe yönetimi. Her an ulaşılır olmaları ve süreçteki anlık müdahaleleri Camekanı bizim için önemli bir takım arkadaşı yapıyor.
Zerrin Türk
Zerrin Türk
Hansgrohe, Genel Müdür Yardımcısı
Camekan ile ilk görüşmemizin sonunda “işte aradığımız ajans” dedik. Reklam kampanyalarımızı Camekan yönetmeye başladığından beri gözle görülür bir fark yarattık. Ekibin çok güçlü bir iletişim yeteneği mevcut. Bilgi birikimleri o kadar fazla ki dijital mecralarla ilgili hiçbir sorumuzu cevapsız bırakmıyorlar. Uzman bir danışman ajansla çalışmak bize büyük motivasyon sağlıyor.
Kaan Makıroğlu
Kaan Makıroğlu
Otorapor, Direktör‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎
Camekan
Camekan, internet reklamlarınızdan aldığınız verimi arttırmayı ve reklama yatırdığınız bütçeyi maksimize etmeyi kendine amaç edinmiş dijital pazarlama uzmanlarından oluşur.Profesyonel ekibimiz, markanızın ihtiyaçlarına yönelik Google ve Meta reklamlarınızı kurgular markanız için en uygun strateji ile maksimum performans vaad eder.
© 2022 Camekan. Tüm hakları saklıdır.
Bilgi Al